Wpis z mikrobloga

Do tej pory wszystkie zdjęcia kierowców, którzy przejechali na czerwonym świetle, wykonane kamerami zamontowanymi na pięciu skrzyżowaniach, były przechowywane w archiwum. Ale wkrótce kierowcy, którzy popełnili wykroczenie, zaczną otrzymywać wezwania do zapłaty. Miasto Białystok kupiło w końcu system do mandatowania.
http://dziendobry.bialystok.pl/miasto-kupilo-system-do-mandatowania/
#bialystok
Pobierz
źródło: comment_gj33OvXgl0dfub2XcfqCJlQAh8g4NiVD.jpg
  • 14
@szumek: z treści wynika, że to co dotychczas miało być tylko pilotażowym programem (rejestrowanie ale bez mandatów), zostanie przeobrażone w pełnowymiarowe koszenie po kieszeni. Wszystkie zarejestrowane wykroczenia zostaną teraz przeanalizowane i "rozliczone". Dobrze czytam??!??
Środkiem pięciopasmowej ulicy zbliżam się ciężaróweczką do skrzyżowania. Jadę śmiało, bo na przejściu dla pieszych pali się zielone, a jakie niby zagrożenie może mnie spotkać na środku pustej ulicy? Wtem przede mną zapala się żółte, a po (niecałej?) sekundzie czerwone i uruchamia system łapania za przejazd na czerwonym świetle. Dziękuje, braw nie trzeba. Czekam na moje 500zł i 6pkt. W imię bezpieczeństwa.
@Rewyuio: wyłączyli zieloną falę bo powodowała korki i #!$%@? bo żeby zdążyć trzeba było #!$%@?ć 80km/h :P
@totalski: no to widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia co do świateł w bstoku (i wszystkich gdzie znajdują się radary). Wiesz, że radary zwiększają ilość wypadków przez gwałtowne hamowanie? :D