Wpis z mikrobloga

@wykop: tak btw, to jest już żałosne by wysyłać list do wykop i prosić o unbanicje, weźcie podajcie ich do sądu stuleje, ah zapomniałem to prywatna strona i mogą banować za co chcą, haha dobrze wam tak przegrywy gnijcie w tym sztumie za lizanie się po siurach i pchania własnych wpisów w gorące.
  • Odpowiedz
dobrze, że nie pierogi bo 3/4 z was pewnie nigdy ich nie widziała. ; ))


@dawidrayan: Ty też się lepiej naoglądaj na zapas, bo do bordo już niedaleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykop: niedaleko, ktoś tu miał dwóje z matmy jak ja, nigdy nie będę mieć bordo. Pierogi to ja widzę codziennie, dziś je jadłem w weekend nie wiadomo co z nimi będę jeszcze robić.. ale zapewne będą bardziej żywe i ciepłe.
  • Odpowiedz
@Primusek: nie, prywatna strona białka, moderatorzy w sumie mogą banować za co chcą jeśli im właściciel strony pozwala, przyzwyczajcie się, że wy jesteście u nich, a nie u siebie i to wy się macie dostosować do nich, a nie oni do użytkowników. Niech banują idiotów, niech się zajmą życiem a nie lizaniem po siurach w internecie.
  • Odpowiedz
Co? Wykop.pl należy do grupy allegro, Bialkov jest szefem tylko.


@Primusek: Przespałeś informację o tym, że od lutego nie należymy już do Grupy Allegro.
  • Odpowiedz