Wpis z mikrobloga

Dosłownie chwilę po zainstalowaniu #windows10 naklejka z napisem Windows 7 się odkleila, tak sama z siebie. Laptopa mam od 3 lat i nawet nie drgnela pierdzielona aż do nowego Windowsa...przypadek?
Przez takie akcje, czasem zastanawiam się czy rzeczywiście nie ma jakiegoś chrystka śmieszka nad nami.
#enigma #oswiadczenie ##!$%@?
piter91r - Dosłownie chwilę po zainstalowaniu #Windows10 naklejka z napisem Windows 7...

źródło: comment_wN3Rbo2xR9BhYNDIH416MjFgvQISJzjb.jpg

Pobierz
  • 14
@piter91r: Dobry laptop, żona ma chyba ten sam model od 3 czy 4 latach i super się trzyma. Też jej zainstalowałem 10, ale muszę pobawić się ze starami do touch pada, miałeś ten sam problem?
Tobie też tak się grzeje ten lap że normalne temperatury to po 70-86st.C?
  • 0
@Polaszkino: podczas grania dochodziło nawet do 90 stopni i się wyłączal. Gdy temperatura osiagala ok 80 to grafika nagle zwalniala obroty. Normalnie na minimalnych ustawieniach mam ok 100fps w Heroes of the storm, gdy zaczął się grzać, fps spadały do 15 xd
Wystarczy go rozkręcić i wyczyścić układ chłodzenia. Teraz już wszystko jest git, nie przekracZa 70 stopni
  • 0
@jednakwiecejniz14sekund: i sam będziesz wymieniać moduł? Też myślałem nad naprawą, bo to w sumie najlepszy telefon jaki miałem. Mam go od 2 lat i nie zawiódł mnie ani razu...no ale pora na zmiany. Potrzebny mi lepsza kamera i aparat :D