Wpis z mikrobloga

@mlek: Drukowane na Gildanach ring spun, standardowa grubość, bawełna całkiem przyzwoitej jakości. Wydaje mi się że za bardzo się nie skurczyła, nadruk trzyma się bardzo dobrze.
@mlek: Zagraniczne qwertee.com ma lepszą jakość, ale othertees ma bardziej przystępną cenę. Tak czy siak są IMO niezłe. Co do kurczenia się - po praniu większej różnicy nie stwierdziłem.
@mlek: wg mnie #!$%@? trochę za tą cenę... Niby nadruki fajne (w sensie grafiki) ale same koszulki są mega średnie. Do tego te grafiki wydają się takie duże i fajne a są na takim malutkim prostokącie. To samo osiągniesz jak skopiujesz od nich grafikę i wyrobisz sobie "koszulkę z własnym nadrukiem" za 15 zł na allegro.
Przypomina to mi trochę jakością takie najtańsze metalowe tshirty.\
@mlek: jakościowo są w miarę dobre, napis się trzyma juz dość długo, materiał tez jakoś bardzo nie blaknie, jedyne co mam do zarzucenia to kiepskie szwy, czasami gdzieś tam jakaś nitka się lekko popruje, ale nie jest to duży problem. Jak najbardziej polecam od siebie
@mlek: Ja zamawiałem z othertees koszulkę, jakościowo jak na tę cenę całkiem nieźle - nadruk się trzyma natomiast zdziwił mnie rozmiar, zamówiłem XL i koszulka jest szeroka ale krótka...:(