Wpis z mikrobloga

@lubiewodorosty: Jak podstawowa stacja, to może być takie coś. Jak za pełną kwotę to można wyrwać już coś markowego, chociaż i tak dupy nie urywa.

Jeżeli to na początek i nie ma on innej stacji, to chyba jednak lepiej wziąć tą pierwszą taniznę - przynajmniej nie będzie żal jak rzuci w kąt.
@lubiewodorosty: Zależy czym twój niebieski się zajmuje. Aby kupić jakąś w miarę sensowną stację lutowniczą trzeba wydać +300 zł. Może daj mu te pieniądze i razem sobie pomyślicie co kupić? To się wydaje głupie, ale jak kupisz mu coś co nie spełnia jego wymagań, albo nie ma np: hot-aira to będą to źle wydane pieniądze.
@lubiewodorosty: Do 300zł to Bakon 950D, do tego kup grot typu K oraz minifalę i będzie zadowolony.
Wiem co mówię( ͡ ͜ʖ ͡) mam kilka stacji i w cenie do 500zł ten chińczyk chyba najlepszy.
@lubiewodorosty: Kup np. na allegro za 200zł, groty kupisz za 25-30, to z wysyłką spokojnie się zmieścisz. Nie kupuj wersji za 280zl z tym szerokim grotem, bo to do czyszczenia bga (mam 2 sumie 2 takie groty i super sprawa - ale to dla tych co się tym zajmują).