Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po dłuższym czasie postanowiłam sprawdzić co w trawie piszczy i włączyłam telewizję. Leciały równolegle na kilku kanałach programy paradokumentalne (dlaczego ja, ukryta prawda etc.). W końcu pojawił się jakiś program informacyjny gdzie ciągle trabili tylko o tym że ktoś kogoś tam zabił, gdzie indziej coś nie wyszło więc się dupło i w koncu wlascieiele sieci rosyjskich sklepów z obuwiami, torebkami i jakimiś tam innymi #!$%@? nagle się rozplyneli i zostawili pracowników na lodzie. Już mnie nie dziwi czemu Polacy mają taką mentalność. Bierzemy przykład z tego jakie wzorce osobowe są nam pokazywane w mediach a to co nam pokazują to robienie nam piany z mózgu i prostowanie naszych zwojów mózgowych. Paradokumenty, pokazują nam jakieś kompletnie patologiczne środowiska, jednostki, zachowania. I niby nikt się nie przyznaje do tego a ogląda to ok 80% spoleczenstwa. Ręce opadają jak sobie wyobrażam te pokolenia, które się wychowują na tego typu programach. Za kilka lat będą zakładać swoje rodziny i co przekażą własnemu potomstwu? Przepis na mięsnego jerza?
#gorzkiezale #przemysleniazdupy
  • 1