Wpis z mikrobloga

ej #porobieni, potrzebuję pomocy - myszka, myślę o zakupie a4tech z serii bloody z podczerwieniowymi przyciskami, coś jak http://www.bloody.com/en/Products.php?pid=28&id=55. Ktoś ma, czy zna kogoś itp.?
Budżet - chciałbym wydać około 100 zł na szczura, więcej niż 150zł mi zwyczajnie szkoda.
Na pewno musi mieć kabel, nie ufam bezprzewodowym i nie mam takiej potrzeby.
Służyć głównie by miała do #bf3 i zapewne #csgo, oprócz tego jakieś inne gry, no ale w strzelankach myszka istotna, więc zawołam te tłumy z tagów.
Do tej pory firma A4Tech mi służyła wiernie, jakość/cena chyba najlepiej jak do tej pory, także ten.
Myślę głównie nad linkowanym terminatorem TL80.

A jakbyście znaleźli sklep co wysyła do Holandii to już w ogóle byłoby super :D
  • 14
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: Mam A4Tech z serii Bloody i szczerze powiem, naciąganie to jest. Ktoś kiedyś tu napisał, że płacisz za ładny wygląd i nazwę Bloody i to prawda. Sensor jakiś taki słaby, ciężkie trochę te myszki. Gdybym wiedział wcześniej to bym nie brał.
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: Mam myszkę z serii bloody, kosztuje tak dużo chyba tylko dlatego, że ma dużo możliwości wrzucania skryptów, co w CSie się nie przydaje. Ogólnie zabawa z rozbudowanym GUI kończy się na jednorazowym ustawieniu DPI, czułości sensora/wysokość, taktowania i tyle. Dla mnie te myszki są nieco za lekkie. Myślałem, żeby przesiąść się na coś lepszego, ale z uwagi na to, że myszka jest sprawna, nie psuje się i w sumie
  • Odpowiedz
@hajen: w sumie, jak takie opinie są, to chyba zaatakuję Cooler Mastera. Miałem ich parę innych rzeczy i sobie chwalę, kumpel ma myszkę i poleca. W dodatku dostarczą mi tu gdzie jestem.
  • Odpowiedz