Wpis z mikrobloga

Hej dziewczyny!
Byłyście może w takiej dłuższej sytuacji, że miałyście bardzo niską pewność siebie, ale komuś udało się ją u was tak podbudować, że zaczęłyście dokonywać rzeczy, na które wcześniej nie miałyście odwagi? Pamiętacie może co ta osoba dla Was robiła oraz jakie działania dodały wam najwięcej odwagi i wiary w siebie?

A może Wy panowie spotkaliście się z takimi kobietami, które mimo, że były bardzo fajne, to w sytuacjach damsko-męskich silnie się stresowały i wolały przez to unikać bliższej relacji? Jeżeli udało Wam się zmienić ich postępowanie podnosząc pewność siebie to podzielcie się proszę radami jak to robiliście.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 8
@Blastboy: Czas, delikatność, dużo czasu razem przeróżnych sytuacjach. Przede wszystkim czas. Warto zadbać o nastrój, wyjechać gdzieś gdzie będziecie zupełnie sami.

A samą pewność siebie? To zależy od jej motoryki i sił umysłowych ;p Chyba najlepiej będzie próbować nowe rzeczy np: jazda na kładzie, gry logiczne i inne takie w których dana osoba powinna być 'dobra'. Pokazać je, że nie trzeba się bać, że potrafi więcej.

Ot takie moje #przemyslenia (
@Blastboy: Czyli kandydatka. Najlepiej jej tak podstawić rzeczy i sytuacje, żeby myślała, że sama je dokonała, a można tym sytuacjom bardzo pomóc. Niechby to było nawet to, że napomknie o Zakopcu np. a Ty stwierdzisz, że to jest zajebisty pomysł (i możesz to zorganizować - koszty nie są tak duże, jak się wydaje, jeśli ma się chwilę czasu na ogarnięcie wszystkiego). Ale jeżeli po jakimś czasie zaczniesz tracić cierpliwość - olej
@StraznikAlkoholu: Rozumiem o czym mówisz i częściowo to może pomóc, ale bardziej chodziło mi o sposoby żeby ogólnie zwiększyć jej pewność siebie. Jak się samemu próbuje ją poprawić to staje się codziennie przed lustrem i wmawia się jakim jest się super. Do tego nauka pozytywnego myślenia czyli odrzucanie negatywnych myśli i powtarzanie sobie, że wszystko będzie OK. No ale jeżeli ona sama tego nie zacznie to mam ją namawiać na wizytę