Wpis z mikrobloga

#pytanie #cesja #sialalala

Mam neta i abonament telefoniczny bez telefonu w #plus
Jako że mam dwie usługi u nich to za 'telefon' płacę 50% mniej... Neta mam nielimitowanego tylko w zasięgu lte, oczywiście okazało się że praktycznie w centrum #krakow nie mam #lte a w kamienicy obok już zasięg #!$%@? jest :/ więc jak 25GB wykorzystam, to muszę dokupić pakiet, później następny i następny i w #!$%@? tych pakietów, pracuje zdalnie przez neta więc korzystam z niego bardzo dużo... Dzięki czemu za neta płace w #!$%@? dużo pieniędzy...

Chcę z nimi skończyć ale oczywiście nie mogę zerwać umowy bo wiadomo kara miliard dolarów itd. Dlatego myślę nad cesją, może znajdę kogoś chętnego kto będzie miał u siebie zasięg LTE, to będzie miał dobrze jeszcze mu antene dorzucę która mi gówno daje bo moja kamienica jest napromieniowana czy ki #!$%@? i tu nigdy LTE nie będzie bo się nie da i #!$%@?...

I teraz moje pytanie, Jak zrobię z kimś cesję to co będzie z abonamentem telefonicznym? Będę musiał płacić 100%? Pytam tutaj bo w #plus już im w nic nie wierzę...

I w sumie jeszcze mam pytanie, czy w ogóle będę mógł zrobić cesję tylko internetu? Bo w sumie teraz sobie rozkminiłem że te usługi są przypisane do jednego numer klienta i nie wiem czy da się to rozdzielić?

#plus #lteplus #internet
  • 4
  • Odpowiedz
@coTYkcesz: usługi możesz rozdzielić - nic nie stoi na drodze, aby dokonać cesji. Jeżeli internet jest pierwszą usługą, dzięki której masz rabat na telefon, jako drugą usługę to rabat stracisz.
  • Odpowiedz
@coTYkcesz: cóż, nie wiem jaki obecnie masz router i anatenę, ale jeżeli faktycznie antena kierunkowa, ustawiona w stronę nadajnika nic nie daje i router jest z tych lepszych to współczuję, bo to sytuacja bez wyjścia. Swoją drogą od kilku miesięcy po uruchomieniu dodatkowego pasma LTE, bodajże na 800mhz ja osobiście LTE mam w takich miejscach, że sam się dziwię. Ale jak widać nadal są czarne dziury ;-)
  • Odpowiedz
@coTYkcesz: jakby ktoś się zastanawiał czy przejąć od Ciebie LTE z plusa to mogę polecić, mam go od roku i praktycznie bez problemu. Tylko raz ograniczyli mi prędkość na parę dni ale sam sobie zasłużyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz najwyższy pakiet?
  • Odpowiedz