Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk zabawek erotycznych. Pół mieszkania #!$%@? plastikowymi #!$%@?, średnio raz w miesiącu ktoś wejdzie w interakcje ze sprzętem taty ( ͡° ͜ʖ ͡°) i trzeba wyjmować w szpitalu bo mają zadziorki i wymyślne kształty.
Tydzień temu poszedłem na bilans to karyna z recepcji już zaczeła pytać czy "hehe dupy nasmarowane?".
Drugie pół mieszkania #!$%@? Playboyami, CKMem, gumowym #!$%@?łem itp.
Cotydzień ojciec robi objazd po sexshopach w całym mieście. Byłem głupi i pokazałem tate redtuby myślałem że zaoszczędzimy pieniądze ale teraz pomimo tych gazetek to jeszcze siedzi i wyszukuje coraz to nowe aktorki i nowe modele.
Ponadto kręci gównoburze z innymi stulejarzami o to który model najlepszy i czemu didlo ma wyższość nad wibratorem.
Na laptopie same malwary, gorzej nie było nawet jak babcia wchodzila na strony o katechezach.
Jak dopisze pogoda to weekendy #!$%@? do darkroomow, mnie też chciał ciągnąć.
Jak sie na studia dostałem to mówił że to wszystko przez X-wibrex500 że to przez to jestem otwarty na wiedze.
W tym roku zamiast życzeń przy opłatku powiedział tylko : Anon coś ci wypadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Matka nie wytrzymała, wzieła jego koronne ulubione dildo samoprzylepne i przyczepiła mu do czoła, ten padł na czworaka zarżał i wyskoczył przez okno krzycząc że jednorożce nie istnieją


#pasta #truestory
  • 2