Wpis z mikrobloga

Dlaczego #pocztapolska #!$%@? jest?

I. Dostałem avizo za paczkę, o 16:30 otrzymuję smsa z informacją, że moja paczka już czeka do odebrania w placówce poczty.
2. Wybrałem się do tej placówki, byłem tam ok. 17:45.
3. Pani w okienku mnie informuje, że paczek z dzisiejszym avizo jeszcze nie ma.
4. Mam się stawić tuż przed zamknięciem lub jutro rano
5. Brak logiki
6. Brak profitu
7. I zamiast pkt. 1.

#gorzkiezale #wylewamzale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elvisiako: nie mogą bo listonosz ma ją przy sobie a avizo zostawia gdy nie ma kto odebrac później idzie w dalszą droge aż skończy zmiane i na koniec zostawia w punkcie poczty tylko nie rozumiem wczesniejszego smsa że paczka jest do odbioru no ale cóż to tylko poczta
  • Odpowiedz
@elvisiako:
Raz tak miałem, że dostałem sms, że przesyłka czeka na odbiór. No to idę na pocztę i tradycyjnie mówię, że po odbiór paczki. Pani z okienka mówi mi, że nie ma jeszcze tej paczki. Wściekły podchodzę do kontrolra i mówię, że dostałem smsa, że paczka czeka na odbiór, a w okienku dostałem info, że paczki niema. Kontroler poprosił o nr przesyłki, wpisał do swojego kompa. Następnie wstał i rzucił
  • Odpowiedz
@elvisiako:
W Urzędach Pocztowych (nie wiem czy we wszystkich) jest takie stanowisko jak Kontroler. To do niego składa się skargi i reklamacje oraz to on udziela informacji. No i nadzoruje pracę placówki. Po więcej info na temat tego stanowiska musiałbyś pytac @Old_Postman lub @CreativePL
  • Odpowiedz