Wpis z mikrobloga

#android #smartfon #lenovo

Czy lenovo k3 note to dobry wybór? Jak z jakością zdjęć z tego telefonu? Aktualnie mam Sony Xperia T i sobie bardzo chwalę zdjęcia z niego.
Jednak brak slotu na kartę sd jest dla mnie nie do przejścia w przypadku xiaomi mi4, a i niższa cena lenovo jest bardzo kusząca.
Zasadniczo nie wiem po co mi ten dual, ale nie widzę niczego w tej specyfikacji godnego uwagi bez duala.
  • 8
@biuna: Dobry, mój różowy ma, ale zaraz jak przyleci z ali to trzeba zmienić system, bo chinole dodają od siebie dużo syfu w postaci chociażby zawirusowanego twittera którego nie da się usunąć, a który wpierdziela całą baterię w pół dnia. Generalnie za tą kasę świetny wybór jeżeli umiesz sobie wymienić soft albo znasz kogoś kto Ci to po znajomości zrobi
@mikii77: No właśnie go znalazłam na przedsprzedaży u Goldway'a. Zasadniczo pewnie, żeby zobaczyć różnice pomiędzy tymi telefonami trzeba będzie trochę poczekać na recenzje użytkowników. Coś czytam, że może się grzać mocno? Mój SXT daje tak mocno, że czasem sobie palce parzę. ;_;
@biuna: Raczej nie powinien się grzać. Ten procek(Medoatek Helia X10) pracuje już na kilku urządzeniach i podobno nie ma problemu a temperatury nie dochodzą do tych w najnowszych snapdragonach.
@mikii77: Zasadniczo z jednej strony kupowałabym "już, teraz, natychmiast", bo mój popsuł baterię i muszę mieć cały czas podpięty do ładowarki, a na wyjścia do powerbanka, bo inaczej się wyłącza, a z drugiej dobrze byłoby poczekać aż mi sytuacja finansowa ustabilizuje, a i przy okazji na jakieś pełniejsze recki. Trudne wybory. ( ͡° ʖ̯ ͡°)