Wpis z mikrobloga

  • 0
Ją się przesiadłem i nie żałuje. Więcej appek. Więcej pierdół. Ogólnie lepiej. Mirko ma Nawet appke ladniejsza. I jest real racing 3 :)
  • Odpowiedz
@ZagLos: Ja z tego powodu[oraz dlatego, że nie lubię kafelków] polecam Androida. Kupujesz i masz święty spokój z aplikacjami. Telefon normalnie działający na Androidzie kupisz już za 500zł, nie słuchaj pieprzenia, że od razu musisz kupować coś za 1500, a poniżej 1000zł to sam kał.
  • Odpowiedz
@ZagLos: Zależy ile masz kasy na telefon. Jeśli mało to nie przesiadaj się na androida bo dostaniesz telefon równie upośledzony co WP.
Nie słuchaj ich nawet z tym działaniem apek z androida bo już to widziałem i to tylko nerwy zjada bo co chwila się wykrzacza lub wiesza a masa apek nie działa ze względu na upośledzone bebechy.
  • Odpowiedz
@ZagLos: W mojej opinii możesz kupić telefon za 300zł. Jednak warto pamiętać, że to telefon za 300zł, a nie 1300 - bo o ile gry działają, o tyle uruchomienie 15 aplikacji na raz grozi czkawką. Ja mam stary telefon, ale wszelkie Real Racingi, Fify, GTA śmigają (jeśli o gry chodzi). Mam nawet taką serię (na razie wstrzymana) gdzie na tym telefonie robię skriny dobrych gier
http://www.pingwinek.net/tagi/android

Emulatory śmigają, nawet Linuksa
  • Odpowiedz
@vegaushp: może dlatego że to jest beta (a może jeszcze nie beta?) tego systemu?? Przecież do premiery jeszcze sporo czasu...
@ZagLos: nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sensie, miałem nexusa 5 co go tak zachwalali a mulił mi (już o galaxy Note 2 nie wspomnę...)
EDIT:
co do aplikacji wykopu ktoś pisał, że jest ładniejsza na androidzie. No nie wiem, ciągle nowe na
  • Odpowiedz