Wpis z mikrobloga

@geomag42: właśnie o uszy mi się obilo, że Ipsy te nowsze już widocznego ghostingu nie mają, sam w łapkach miałem jakiegoś Aoc na ipsie taniego i mniejszy niż moim starym TN był xD ale boję się że to ewenement był
@ElCidX: do tego już 200 zł podciagnalem w porównaniu do poprzednich planów, tak można w nieskończoność ;d
144Hz to raczej do countera, bo przeważnie w grach w które gram 60 Hz wystarcza, np wiedźmin, w którym wyciąga mi maszyna około 60 fps.
Moja 970 raczej nie sprosta temu w większości gier, więc będę miał mniejszy ekran, nieco większą płynność, gorsze kolory oraz kąty widzenia i 60 zł mniej w portfelu :/ sam już nie wiem. Trochę denerwujące jest to na ile kompromisów trzeba iść jak się 2k nie ma na monitor xd
@Unbeliev:
@Piterovy: Żadna jednoprocesorowa karta nie podoła każdej grze na ultra.
Niemniej celując w średnio-wysokie ustawienia jesteś w stanie uzyskać 100fps na większości gier. Wystarczy posiedzieć chwilę i dobrać tak ustawienia, aby graficznie wyglądało dobrze i nie zjadało klatek
Nie jesteś zmuszony do ustawienia 144Hz na sztywno, masz jeszcze 120Hz,110Hz i tak dalej ;)