Wpis z mikrobloga

Chciałbym się spytać @m__b i innych osób z @wykop jak to jest być adminem na portalu, w którym użytkownik numer 1. w rankingu, czyli @nt22 manipuluje głosami/minusuje korzystając ze skryptów, przy czym ma nadzieje, że ktoś przez te czyny popełni s---------o? (w tym wypadku ja)

Po czym otrzymuje bana tylko na tydzień? (przy okazji właśnie to zgłosiłem) #neuropa #afera #wykop #4konserwy
artpop - Chciałbym się spytać @m__b i innych osób z @wykop jak to jest być adminem na...

źródło: comment_KjSh6YcumjA4irbxggVo9ZlDqIGNPloW.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przy czym ma nadzieje, że ktoś przez te czyny popełni s---------o? (w tym wypadku ja)


@artpop: możesz nie zachowywać się całkowicie bez honoru? jak ktoś sobie na prywatnym zamkniętym forum coś gada to chcesz ich za to też ścigać... ej to może w ogóle idź po bagiety. Potwierdzisz to co mowiłem od dawna że ruch LGBT to po pierwsze niszczenie wolności słowa.
  • Odpowiedz
Swoją drogą trochę współczuję twojemu dziecku @nt22 http://www.wykop.pl/wpis/13913829/pokazdziecko-pirat-heheszki/

i te plusy

Hmm taka osoba nie nadaje się na opiekę nad małym dzieckiem


@92Gruszka @artpop

A nie uważacie, że wywlekanie zdjęcia jego dzieciaka jest niestosowne? Co z tego, że udostępnił je na wykopie? Nie macie prawa wywlekać tego i wiązać z tą sprawą, bo to tylko dziecko, a dodawanie takich komentarzy jeszcze pogarsza sprawę i takim nie wtajemniczonym jak ja
  • Odpowiedz