Wpis z mikrobloga

Mirki, @Keffiro opisał tu bardzo dokładnie tzw. aferę banhammera. To manipulacja mająca na celu masowe minusowanie oponentów, zakopywanie ich znalezisk i wiele innych - niezgodnych z regulaminem KAŻDEJ społeczności w sieci - nie tylko Wykopu.

Od siebie dodamy, że użytkownicy z listy, którą znajdziecie u @Keffiro najczęściej przychodzili na nasz profil i trollowali go posądzając o manipulację. Reszta natychmiast plusowała ich komentarze. Dziś są zbanowani właśnie za manipulowanie i mamy nadzieję, że więcej nie będą przeszkadzać innym tutaj.
Niedawno nasz rosyjski korespondent - Andrzej Zaucha - opowiadał Wam o tamtejszej fabryce internetowych trolli. Myślimy, że z tej okazji warto materiał przypomnieć.

Dialog to podstawa, ale manipulacja społecznością w sieci nie jest dialogiem. Jest tym, co trzeba eliminować.
Miłego dnia!

#afera #banujo #oswiadczenie
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No... na moje wspomnienie pierwszych sondaży wklejają ten późniejszy o pół roku, z tygodnia wyborczego...

Jestem zagięty.


@Polansky: nie tylko zagięty, ale też głupi przede wszystkim. Sondaże odzwierciedlają nastroje społeczne na konkretny moment. A ty przychodzisz z nieaktualnym, starym sondażem, by cokolwiek i komukolwiek udowodnić. Ośmieszasz się jedynie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
@Gorshe_Porsche:

1. Wierzysz, że istniały w naszym kraju nastroje społeczne dające PBK poparcie na poziomie 70%
2. Uważasz, że przytoczenie ich sondażu bez podania daty jest równoznaczne z kłamstwem

Masz solidne podstawy do wyzywania mnie od głupich. Pisz proszę dalej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
1. Wierzysz, że istniały w naszym kraju nastroje społeczne dające PBK poparcie na poziomie 70%

2. Uważasz, że przytoczenie ich sondażu bez podania daty jest równoznaczne z kłamstwem

Masz solidne podstawy do wyzywania mnie od głupich. Pisz proszę dalej. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Polansky: wierzę, że ty po prostu jesteś głupi. Potwierdzasz to każdym komentarzem, bo:
1. PO i jej kandydat miała jeszcze kilka miesięcy temu znacznie wyższe poparcie. Najwyższe. Gwoździem do trumny PO jest tzw. afera podsłuchowa (z którą Komorowski nie był łączony, więc poparcie miał wyższe), którą ktoś odpala cyklicznie akurat wtedy, gdy PO troszeczkę
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Powiemy tak - nigdy nie osiągniemy takiego poziomu realizacji jak Wy, ale nie zmienia to faktu, że będziemy się starać, nawet jeżeli jest to skrajnie nierealne. Dziękujemy za odnośnik do tego interesującego materiału, już zabieramy się za jego oglądanie! :-)
  • Odpowiedz