Wpis z mikrobloga

@cyberpunx: KKK nie występuje w Polsce, więc nie widzę analogi, że

Polskim prawakom się wydaje, że walka o lepsze jutro Polski zasadza się na gnojeniu 2 procent populacji kraju


To że pedały (nie geje) robią z siebie pośmiewisko to już jest inny temat.
@Adrastos: Oni się odwołują do KKK nie ja. Rozumiem, że tak jak ja tej logiki nie widzisz. Ja wyjaśniam ich prawdopodobną logikę. Oni walczą o lepszą Polskę krzycząc, że "PW pamiętamy" i ścigając "pedałów" i "czarnych" za sam fakt, że przebywają na terenie RP. Łączą tą swoją wojenkę z "wzorcami z zachodu". Najzabawniejsze jest to, że te "wzorce" tak zwanych "polaczków" traktują, nie raz, jak ludzi/obywateli jeszcze niższej kategorii niż ci
@cyberpunx: Najlepsze, że sam jestem, jak Ty napisałeś walczący o lepszą Polskę, no ale do #!$%@? nędzy. Jak będziemy się nawzajem zwalczać (co Bismarck słusznie zauważył), to znowu staniemy się podlegli obcej władzy. Niby to internet, ale społeczeństwo również to ukazuje w normalnym świecie.
Najlepsze, że sam jestem, jak Ty napisałeś walczący o lepszą Polskę


@Adrastos: Ależ ZIomeczku ja też się o to staram. Uważam się za patriotę, czasem nawet wykonuję patriotyczne gesty, a jak grają hymn to wstaję.

Nie w tym jednak rzecz, rzecz w tym, że ci którzy uważają się za jedynych prawdziwych polaków zarezerwowali sobie, po pierwsze, pojęcie patriotyzmu tylko dla poglądów prawicowych (światopoglądowo). Zauważ, że praktycznie nie ma możliwości być "lewakiem"
@cyberpunx: Po lewej stronie wykopu jak ktoś powie, że jest patriotą to jest zrównany do debili z marszu niepodległości, co pojechali żeby się tłuc (np. z antifą i ich kolegami z niemiec). Dlatego drogi Mirku, patriotyzm ma się w sercu, a nie na koszulkach ;)
@Adrastos: jeszcze nie zostałem wyzwany od debili, pochwalając celebrację historii Polski i zasłużonych Polaków w znaleziskach i na mirko. I chyba przechodzę test na neuropka, #!$%@? wie.
Co robię źle?
Po lewej stronie wykopu jak ktoś powie, że jest patriotą to jest zrównany do debili z marszu niepodległości,


@Adrastos: Dziwisz się? Staram sobie przypomnieć na wykopie patriotę, który nie jest zakutym kibolem i troglodytą. Nie potrafię ( ͡° ͜ʖ ͡°)