Wpis z mikrobloga

@sargento: nie wiem, ważniejsze jest w tym przypadku ubranko jak na tour de france. W każdym razie #!$%@?ą mnie, jak mijają mnie o centymetry, kiedy biegam. A dzisiaj jeszcze jakiś buc do mnie zaczął z #!$%@? jechać, jak mu zajechałem drogę na rowerze, i musiał aż przyhamować (wiem, moja wina, ale przeprosiłem).
  • Odpowiedz
@panjerzyduzomierzy: #!$%@?ą mnie te biedaki których nie stać na porządny rower i tylko wylewają swoje żale na innych. Biegają tacy w starych krótkich spodenkach i za dużej koszulce żeby pokazać ile wagi już stracili #!$%@? biedaki polaki cebulaki, a jak zwrócisz takiemu uwagę że jest na DDR to potem płacze w internetach że ktoś mu zwrócił uwage, wielkiemu biegaczowi, ironmanowi, thriatloniście #!$%@?
#pdk
  • Odpowiedz
@nunczaqo: Nie chodziło mi o hejt na to, że są tak ubrani, tylko to, jak się zachowują. Nigdy, ale to przenigdy nie zwolnią, żeby kogoś przepuścić. Zawsze taki nagle wyprzedza mnie 2 cm obok, #!$%@? mnie to.
  • Odpowiedz
Jeśli masz drogi rower i jeździsz w ubranku, jakbyś brał udział w tour de france, to wiedz, że prawdopodobnie jesteś bucem.

Nie chodziło mi o hejt na to, że są tak ubrani, tylko to, jak się zachowują.


@panjerzyduzomierzy: nie ma to jak rozdwojenie jaźni :)
  • Odpowiedz