Wpis z mikrobloga

Mireczki, rodzice zakupili nowy telewizor. Nie będzie już potrzebny dekoder, gdyż jest ten Common Interface +. Jednak, gdy był stary telewizor i do niego dołączony dekoder, to mamuśka mogła sobie nagrywać programy, bo do dekodera miałem podpiętą osobną nagrywarkę (nie dekoder PVR, czy jak one się tam nazywają). Nagrywarka to Level 5010 i mam pytanie, czy jest możliwość podpięcia nagrywarki bezpośrednio do telewizora, żeby nagrywać programy? Czy jednak konieczne będzie zakupienie dekodera PVR? Ewentualnie, czy można zakupić jakiś duży dysk twardy i ewentualnie na niego nagrywać to, co potrzebne?
#elektronika #panasonic #telewizja #pytanie #rtv
  • 7
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: jest tylko jedno wejście USB do nagrywarki i jest ono z przodu, nie wiem czy to można przez to podłączyć.

Zastanawiam się też, bo skoro nagrywarka była podłączona do dekodera, a teraz karta z dekodera będzie w telewizorze. Czy już samo eurozłącze niewystarczy, skoro nagrywarka będzie podłączona do tv, który kartę ma już w sobie?
  • Odpowiedz
@xsiekierax: tylko musze sprawdzić, czy ta funkcja jest włączona, ale sprawdziłem i jest ona dostepna w telewizorze także wszystko cacy. W instrukcji teraz zobaczyłem, że jest również opisane jak podłączyć nagrywarkę do telewizora, także poniekąd sam sobie na pytanie odpowiedziałem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz