Wpis z mikrobloga

Samobójcy to debile. Szczególnie większość z tych, co się wiesza. Robią pętlę, która ich dusi i przez parędziesiąt sekund, jak nie parę minut dyndają szamocząc się, a ten czas wydłuża im się w nieskończoność.
Zamiast zrobić porządny krawat wisielca, który im po prostu wyłamie kark. Jakby nigdy nie słyszeli o średniowiecznych egzekucjach...
#glupierozkminy #samobojstwo #samobojcydebile
  • 27
  • Odpowiedz
@Master_Xabies: no ale w przypadku utraty głowy nie zastają Cię z bonerem. https://pl.wikipedia.org/wiki/Erekcja_po%C5%9Bmiertna
Niby też chciałbym zostać skremowany, ale raczej do tego nie dojdzie. Co śmieszniejsze, jeśli umrę w jednym kawałku, to w przypadku zakopania może się okazać, że jednak nie umarłem i obudzę się w trumnie. To mnie przeraża. A tak to kremacja przebiega na tyle szybko, że nawet gdybym się obudził już w piecu, to "nacieszyłbym" się życiem przez
  • Odpowiedz
ale i tak to trwa dłużej niż po przerwaniu rdzenia kręgowego, które następuje w przypadku krawata wisielca.


@PsyRomancer: nie. Zresztą to nie ma znaczenia, bo przerwanie ciągłości rdzenia kręgowego.to uraz typowo mechaniczny występujący często w wypadkach samochodowych, skokach na główkę itd. ale praktycznie niewystępujący przy samopowieszeniu. No chyba, że jest to np. skok z motu z lina przymocowaną do barierki.
  • Odpowiedz
@PasozytZawiadaka: tylko, że w przypadku samopowieszenia dochodzi jeszcze właśnie zacisk szyjny. Nawet @Master_Xabies podał wyżej tabelę potrzebną do skutecznego powieszenia się.
@Master_Xabies: swoją drogą wikipedie ktoś powinien inaczej napisać, bo zgłębiłem się w temat czytając tylko artykuły na niej i znam parę sposobów, jak skutecznie pozbawić się życia, super encyklopedia bulwo xD
  • Odpowiedz