Wpis z mikrobloga

Jest jakaś możliwość, żeby podłączyć dwa kable HDMI pod jedno wejście w telewizorze (jakiś rozdzielacz?)? Mam dwa porty w TV, w które są wpięte komputer i Playstation 3. Chciałbym dopiąć jeszcze Playstation 4, ale nie chcę bawić się w przepinki.

#pytanie #hdmi #ps3 #ps4
  • 12
@EugeniuszGeniusz: pamiętam, że lata temu do Pegazusa (gry telewizyjnej) miałem właśnie taki rozdzielacz z przełącznikiem, który się przkładało w zależności od tego, czy chciało się oglądać obraz z gry, czy z telewizji :D
@Szczebaks: ogolnie jak nie chcesz przepłacac, to taki jak pokazal kolega wyzej wystarczy, jesli tylko 3 urządzenia potrzebujesz. Te z 5 juz są duzo drozsze, a firmówki to juz wcale. Kup byle jaki, będzie działal :P ja się kierowałem ceną :D automatycznie wykrywa wlączone zrodło, wiec nie musze za kazdym razem przełączac, czy korzystac z pilota. Jesli zakoncze grę na ps3 i odpalę xboxa, to switch przelączy sie na xboxa, bo
@Szczebaks: jeszcze raz się podrzuce xD te tansze często mają #!$%@? układ, tak jak niestety - ten z obrazka. Po podłączeniu kabli (hdmi ma zazwyczaj długie, twarde wtyki) cały switch zajmuje duzo miejsca i tworzy zbędny bałagan. Szukaj takich które mają wtyczki po 1 albo max 2 stronach, najlepiej na przelot.

No chyba, ze porządek Cię nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam mam taki jak w
Pobierz yacolek - @Szczebaks: jeszcze raz się podrzuce xD te tansze często mają #!$%@? układ,...
źródło: comment_xD7ygxTDaK6Z03NZuuRxmEqWZHjS3O1v.jpg