Wpis z mikrobloga

#csgo #!$%@? gownem jest

ja #!$%@? jaki mam rage

2 tygodnie temu dostalem 7 dni bana za wychodzenie z gier (komp mi sie przegrzewal, juz dawno naprawione), no spoko, przeczekalem te #!$%@? 7 dni banna i wrocilem do gry.

ze mialem paralitykow w teamie to kicknalem 2 osoby razem ze siostra (gralismy razem) i za to dostalem kolejne 7 dni.

#!$%@? #!$%@? MAC

teraz tylko dalem f1 w glosowaniu zeby kicknac afkera, i #!$%@? w pierwszym meczu #!$%@? mi kolejne 7 dni bana.

to jest jakis #!$%@? zart, zaraz nie wytrzymam #!$%@? ;-;
kuhwa - #csgo #!$%@? gownem jest

ja #!$%@? jaki mam rage

2 tygodnie temu dostal...

źródło: comment_SAPzGhNYlVIQDpjIOi6UBYUqYn0MZu1Y.jpg

Pobierz
  • 18
@szybkiekonto: bez cwela z botem ugralismy 10x wiecej niz z nim.

Zreszta #!$%@? 7 dni bana za kickniecie 1 osoby, 20 minut po zdjeciu poprzedniego ktory byl rownie debilny, to jest jakas kpina ;-;
@ssjfrytek: gdyby nie darl mordy i nie obrazal wszystkich wokolo to bym mial wywalone na goscia, zreszta ja tylko dalem yes, a gdyby ktos chcial go miec w teamie to by nie wylecial
@ssjfrytek: no kurde ale gdybym chociaz zrobil cos zlego, to nie, ja tylko dalem yes. Po co dawac opcje kickowania ludzi z teamu jak maja tak za to karac bezsensownie?

Poprzedni ban tez byl z dupy, a pierwszy 7 dniowy ban jaki mialem byl za wychodzenie z meczow (grzal mi sie komp)

I tak mam juz miesiac bana za kickniecie w sumie 3 (trzech) osob, w tym na 1 rozpoczalem vote.
@RurzowyChelikopter: wylaczal mi sie komp co 5-6 meczy, wiekszosc moglem normalnie grac, do tego czesto udalo mi sie reconnectowac w te 5 minut. Dosyc dlugo zbieralem na pierwsze 7 dni, dopiero 2 i 3 siodemki byly z dupy za kickniecie jednej osoby...

No ale nic, ogarnalem co to ten faceit i nawet da sie w to grac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kuhwa: ta gra jest pod tym względem #!$%@?. mi w ostatnim czasie dwa razy #!$%@?ło korki. 7 dni, przeczekałem. pierwszy mecz po banie i cyka blyat kicknela mnie za łamany ruski (przynajmniej próbowałem się komunikować, u nich angielski to już w ogóle #!$%@? była masakra)
Oficjalnie #!$%@?ę tą grę. usunałem i nigdy więcej nie instaluję. Mecze oglądać lubię i pewnie dalej będę to śledził, ale konto pewnie zaraz sprzedam, co by
@xbaker: Jak dwa razy #!$%@?ło korki to masz pierwsze dwa na 30 minut 2 godziny i potem 24?
Kręcisz kolego kręcisz.
@kuhwa: @ssjfrytek: A ja się cieszę, że jest jakiś system który odsiewa frustratów z tej gry, szkoda, że nie bardziej skutecznie jeszcze.

Ludzie się spinają jakby ich życie od tego zależało, zamiast grać na spokojnie, obgadać jakaś taktykę i być uprzejmym dla siebie. To nie, a najbardziej drą
@ElCidX: system jest zły, bo jeśli gość pójdzie #!$%@? wie gdzie i nie ma go kilka rund, to już lepiej go #!$%@?ć i zatrzymywać bota na respie, a po śmierci przejmować. Problem w tym, że po #!$%@? go możesz przypadkiem wyłapać bana...
@ssjfrytek: Mi może zdarzyło się kogoś kickować z 10 razy na 400 godzin i nie mam z tego powodu problemów.

A najlepszym rozwiązaniem jest granie z kimś kogo się zna albo siedzi na tsie, a to problem nie jest bo dużo wykopków gra i można złapać znajomości, ja chyba 20 osób ma w znajomych z wykopu tylko do gry w csa.
Zazwyczaj napinacze z gimbazy kickują ludzi, bo cs to dla nich jakaś ważna sprawa, a sami nic specjalnego sobą nie reprezentują.
@ssjfrytek: 2500h I jeszcze nigdy nie dostalem bans, nawet na 5min. Tak trzymaj mordo.
@GetRekt: Ja np. Nie gram premade za czesto z powodu takiego, ze moim kumple z ktorymi gram w kazda gre od paru lat odstaja umiejetnosciami. Global/Supreme wbity samemu, jak tylko gramy razem to albo cheater albo im internet #!$%@?. Chłopaki są na poziomach 2kalachow/szeryf. Poza tym ja często rage lapie co ich śmieszy albo mnie specjalnie