Wpis z mikrobloga

@Ziner: no ale to jest #!$%@? bzdura... #!$%@? mnie służba publiczna, jak nie mogę przejść do kibla... #!$%@? bym się niesamowicie płacąc za 1 klasę, zamiast za drugą i ze zniżką... gdybym zastał coś takiego, bo mam problemy nerwowe i co godzinę muszę sikac...

To jest #!$%@? absurd... Niech doczepią wagon bez siedzeń na końcu... Chociaż pewnie się nie da bo na haku juz jedzie maks dla linii...
  • Odpowiedz
@MikiPL pociągi nie są z gumy, ludzie nie potrafią zrozumieć, że na dany kurs miejsc juz nie ma (co ciekawe w polskim busie nikogo nie dziwi, ze kurs ma wszystkie miejsca zajęte) a do tegowiększość kupuje bilety na 20 min. przed podróżą. W takich warunkach ciężko planować wzmocnienia.
  • Odpowiedz
Powinno się wreszcie skończyć ze sprzedażą biletów bez wskazanego miejsca, bo przez takie działanie wciąż na kolei jeżdżą bydłowozy, co miał przecież wyeliminować system rezerwacji. Ludzie nauczyli się rezerwować bilety z wyprzedzeniem w polskim busie, to nauczą się w pociągach. Kwestia czasu. W ramach misji publicznej to niech jeżdżą pociągi regionalne, a nie dalekobieżne, bo to skandal, żeby człowiek musiał w bydłowozie jechać przez pół Polski.
  • Odpowiedz