Wpis z mikrobloga

W lidlu waga łazienkowa z pomiarem ilości wody/tłuszczu/mięśni w organiźmie za 45 zł. %BF trochę odbiega od TANITA (z tej wagi wyższy), ale wyniki można wykorzystywać do mierzenia czy w skali tygodnia/miesiąca idziemy w dobrym kierunku. Można ustawić profile dla kilku osób (wiek, wzrost, płeć, poziom aktywności itp.).

Co: Waga elektroniczna
Cena: 44,99 CBLN
Gdzie: Lidl
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=41363

#mikrokoksydeals
rotero - W lidlu waga łazienkowa z pomiarem ilości wody/tłuszczu/mięśni w organiźmie ...

źródło: comment_PoyDqD73ZD52MHGj8IEXD3oGyoGRcslT.jpg

Pobierz
  • 7
@rotero: Tak średnio bym powiedział. Te wagi są na tyle do dupy, że jeżeli dzień wcześniej zjesz posiłek z dużą ilością sodu (soli) i retencja wody się zwiększy kolejnego dnia, to wynik będzie już kompletnie odmienny.
@shdw: no DEXA to to nie jest, zawsze można odpuścić słone jedzenie poprzedniego wieczora, a rano napić się szklankę wody (tak w sumie jest zalecane przy ważeniu na takich wagach).
@rotero: kupiłem kiedyś podobną ma 4 czujniki w rogach i jak nie masz równej podłogi to jest bezużyteczna. Ja mam w łazience krzywe kafelki to różnica w kilku miejscach jest nawet 1,2 kg .
@kmicolo: Jak bardziej rozjechane? Bierzesz fałd skóry i mierzysz. Jak się pomylisz o 1-2mm to wyniku to i tak nie zmieni. No dobrze może jak źle będziesz chwytał to walniesz się o 1% BF ale co to jest skoro takie wagi nawet o 10% się mylą i to jeszcze codziennie inne wskazanie.