Wpis z mikrobloga

Mirki, zrobiłem testowe zamówienie na AliExpress. Dzisiaj przyszło, tylko że nie w tym kolorze co chciałem (różowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Czy ktoś może mi wyjaśnić, czemu u mnie widnieje to jako 2 zamówienia? Jedno jest w złotówkach, drugie w dolarach, i to drugie widnieje jako niezrealizowane, a w nim miałem wiadomość do sprzedającego z prośbą o inny kolor. W tym w złotówkach mojej wiadomości nie ma.

#zakupy #aliexpress #aliexpressowyjanusz
Pobierz 96czaki - Mirki, zrobiłem testowe zamówienie na AliExpress. Dzisiaj przyszło, tylko ż...
źródło: comment_GSLoIQCqCeAoLeoHCEIGxT2lkhPGUGP1.jpg
  • 9
@96czaki: pewnie coś pokręciłeś, zrobiłeś dwa zamówienia. Do nieopłaconego wysłałeś wiadomość. Mała kwota więc zaakceptuj kolor albo zamów jeszcze raz :-)
@96czaki: Wszystko jest ok niestety. Wszystkie informacje na temat koloru itp trzeba wpisywać w wiadomości do sprzedawcy w oknie płatności (to gdzie jest adres, na dole kupony itp). To raz. Dwa - tutaj nawet nie masz argumentu żeby dostać jakiś refund, bo w tym zamówieniu które przyszło nie ma informacji o kolorze.
A po trzecie - już kliknales ze dostales zamowienie "Confirmation Received", wiec nie mozesz otworzyc dispute. Reasumując - masz