Wpis z mikrobloga

Spektakularny sukces tagu #informatykmops - dziękuję Mirasy i Mirabele za followy, ponad 1K w niecały dzień i to bez żadnego wciskania Wam jakiegoś rozdajo. Moszna? Moszna. Dzięki też za słowa wsparcia i całą resztę... miło, że się zainteresowaliście. Kolejne posty będę pisał na dniach, gdyż teraz niezbyt już mam siły.

Następny post rzucę o PRZYJACIELSKICH PRZYSŁUGACH i o tym jak bardzo można #!$%@?ć sobie pracę przechodząc z ludźmi na per TY. Zwłaszcza, gdy jesteś informatykiem i świadczysz tym ludziom jakieś usługi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 27
@Niewierny_Mops: Z czasem ludzie chcą coraz więcej usług i pojawia się coraz więcej pracy w firmie, w której jesteś zatrudniony. Wtedy robisz #!$%@? w kosmos ceny za usługi, wszyscy patrzą na ciebie #!$%@?, a ilość pracy jakoś spokojnie wraca do normy. Przerabiałem to.
@Niewierny_Mops: "Przyjacielskie" przysługi są najgorsze. Panie Niewierny_Mopsie niech pan podejdzie na chwilę, laptop mojej córki nie działa blablabla i przecież nie odmówisz bo jesteś tym DOBRYM informatykiem i kiedyś zamieniłeś dwa słowa z panią Grażynką. A potem siedzisz po godzinach, albo zawalasz robotę bo musisz się zająć czymś za co i tak ci nie zapłacą bo przecież to taka "drobna" przysługa ( ͡° ʖ̯ ͡°)