Wpis z mikrobloga

Czas zmienić telefon z mojego zasłużonego już #nexus4

Jakie było moje zdziwienie, że ten telefon na aukcjach nówka po 450zł chodzi. Do dzisiaj, po trzech latach, działa płynnie bez ścin. Cały czas błyskawiczne update'y softu, żadnego dodatkowego syfu, czysty android (nikt mi nie wmówi że androidy to gówno i się wieszają, najbardziej sieją te syfiaste nakładki na androida i dodatkowy soft jak np. w Samsungu). Jedyne do czego mogę się przyczepić to aparat, bo po prostu do dzisiejszych highendów nie dorasta do pięt. Zaliczył ~5 solidnych upadków i niestety tył pękł między innymi dlatego chcę go wymienić.

No i mój wybór padnie chyba na Nexusa 5 chociaż nie do końca mi się podoba wizualnie. Kupiłbym Z3 tylko się zastanawiam czy jest sens dopłacania do telefonu 1200zł jeśli jedyne na czym mi zależy to odświeżony wygląd i płynne działanie. Zdjęcia telefonem robie kilka razy w miesiącu i to z reguły jakiś dokumentów, numerów itp.

Polecicie coś oprócz tego Nexusa 5 w podobnej cenie? 900zł za telefon z parametrami które dorównują górnej półce, jest się w ogóle nad czym zastanawiać jeszcze?

#telefony #lg #nexus #nexus5
  • 5