Wpis z mikrobloga

@biczek: Dlaczego przewraca się w grobie?Bo widzi,jak z jego wytwórni zrobili propagatornię pedalstwa (promowanie bibera),Poprawności politycznej,i tworzenia głupich gwiazdeczek (Hannah z-----a-miley sajrus,Sroletta i tym podobne.
  • Odpowiedz
@darkroman: w dużym skrócie: „Król Lew" w wersji dla n-----------h dzieci uwielbiających takie Górnolotne produkcje jak „Klub przyjaciół myszki gówniki", „Dżołk i piraci z c---------i" czy „Sroletta"

TL;DR:

N---------a wersja „króla lwa" dla n-----------h dzieci oglądających n---------e produkcje disnej mennel
  • Odpowiedz
@biczek: oglądam Ghibli i kilka w miarę normalnych produkcji,ale całą resztę nienawidzę: „Hujgeki no k-------n" „Sajlor h-j" „Tokio w---w w---w", „Blood H.U.J" to produkcje,które doprowadzają mnie do k-----y i zastanawiam się,jak trzeba być n----------m,żeby takie g---o oglądąć.

Aha i nienawidzę wszystkich otaczków i p----------h weeaboo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bart16: Jak dla mnie jak na serial zapowiada się naprawdę nieźle.
Jednakże pamiętaj, że w przeciwieństwie do filmu target wiekowy nie jest uniwersalny (od małych dzieci do dorosłych), a głównie dla najmłodszych. I oni zapewne będą się bawić świetnie. ;)

Porównaj sobie ten serial z poprzednim - "Timonem i Pumbą" i powiedz czy twoim zdaniem jest lepiej, czy gorzej.
  • Odpowiedz
@zadarmoche: oglądałem kiedyś,dawno temu „Timona i pumbę".Tyle że tam był „jakiś" humor i ja „jakoś" w niektórych momentach się brechtałem (był chyba taki odcinek na polu golfowym).A tutaj jest DOKŁADNIE to samo jak w tym zasranym „Jack i Piraci z c---------i" czy innych produkcji disnej mennel,czyli robienie na siłę „kul" bohatera,który jest jakimś bohaterskim luzakiem i wszystkie panny za nim wzdychają.Ogółem wszystko to już widzieliśmy i było ch**owe.I jeszcze jakieś wypalone znamie,jak w tych pedalskich kucykach.

Aha,czy ja już mówiłem,że nienawidzę produkcji z liniową fabułą,czyli np.„Fienasz i Zjeb"?

Ogółem tak: „Timon i pumba" było lepsze od tego czegoś,bo tam nie robiono na siłę takich „kul" bohaterów,humor był raczej
  • Odpowiedz