Wpis z mikrobloga

Jestem świadkiem morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Nie mogę nic zrobić, siedzę jak wryty i obserwuję. Ofiara została zapleciona w sieci na moich oczach. Mimo zaciętej walki o życie nie dała rady wyjść cało z konfontacji z sześcionożnym oprawcą. Już agresor obraca sobie stworzonym przez jego zwinne odnóża kokonem, jak szlachcic świniakiem na rożnie. Już wysysa siły witalne z bogu ducha winnej istoty. Nieszczęśnik w tarapatach już nie krzyczy, bzyczy coraz rzadziej i krócej. To już koniec. Milczenie muchy.

#morderstwo #pracbaza #owady #kryminalistyka #heheszki
Cummykaze - Jestem świadkiem morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Nie mogę nic zr...

źródło: comment_0abGujn4d5qQhaIWT1cqt8WKjMxW17l1.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@krecikBMC: gąsienice nie, chodzi mi o takie cienkie brązowe. Co na przykład były w filmie Indiana Jones jak ta blondynka musiała wsadzić rękę w otwór i pociągnąć za dźwignię. Czasem widuję ich mniejszych kolegów. Okropne( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cummykaze: już raz takiego miałam. Ale niestety zabiłam( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnego dnia postanowił siedzieć na mojej poduszce, patrzeć jak spałam. W połśnie rzuciłam nim o ścianę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz