Wpis z mikrobloga

hej #millennium #bankmillenium #banki #bank
ma ktoś konto reklamowane przez @RadekKotarski (360*) i może coś więcej napisać? :)
czy jest coś co mu sie nie podoba, cos co się podoba, itp?
Zastanwiam się nad zmianą z #ing tylko ciągle się waham...

- czy potwierdzenie przelewu (pdf że dokonano transakcji) jest płatne?
- czy jeżeli mam zwykły rachunek i założę dodatkowy - aby odkładać kase to mogę z tego drugiego normalnie przelewać na główne konto bez obaw że mi potrącą kasę?
- jak z przelewami przez internet? Zdażyło się wam że nie można było zapłacić za coś bo bank nie był wspierany?
- zlecenia stałe (dodawanie, usuwanie, modyfikacja) są płatne?
- używaliście tych kodów #blik https://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/bankowosc-mobilna/aplikacja-mobilna-klienci-indywidualni-biznes/platnosci-blik#platnosci-blik-w-sklepach ?
- napisz cos od siebie ;)
  • 10
@qwelukasz:
1. Nie
2. Wypłata z konta oszczędnościowego raz w miesiącu kalendarzowym jest bezpłatna, każda kolejna 7.50zl
3. Zlecenia stałe są bezpłatne
4. Blik jest spoko, ale mało punktów jeszcze akceptuje ten sposób płatności
5. IMO bardzo dobre konto osobiste, zajebista aplikacja mobilna. Jesteś z Wrocławia?
@qwelukasz:

- czy potwierdzenie przelewu (pdf że dokonano transakcji) jest płatne?

Darmowe

- czy jeżeli mam zwykły rachunek i założę dodatkowy - aby odkładać kase to mogę z tego drugiego normalnie przelewać na główne konto bez obaw że mi potrącą kasę?

Przy zakładaniu konta od razu dostajesz dwa rachunki: zwykły ror i oszczędnościowy. Ten oszczędnościowy jakieś tam oprocentowanie ma. Jego prowadzenie jest darmowe, ale bezpłatny jest tylko pierwszy przelew w miesiącu.
@qwelukasz: Mam to konto. Jestem zadowolony. Fajny system transakcyjny, appka mnie irytuje bo poprzednia wersja była moim zdaniem bardziej funkcjonalna. Potwierdzenie przelewu za free tak samo przelew więc siła spokoju. Często korzystasz to możesz podać adres email odbiorcy i bank w Twoim imieniu wyśle mu pdf z potwierdzeniem transakcji w momencie jak uzupełniasz dane do przelewu. Jeśli chodzi o bank jedna rzecz mnie drażni. To, że jak masz kredyt i chcesz