Wpis z mikrobloga

@KikU: Guma do żucia podczas lotu lub częste przełykanie śliny, nie zatkają Ci się tak bardzo uszy. Do odprawy idź pierwszy, im wcześniej staniesz w kolejce tym lepiej, nie będziesz musiał potem stać długo. Jak czegoś nie będziesz pewny to pytaj w informacji, oni od tego są, w każdym bądź razie do złego samolotu na pewno nie wsiądziesz, jak Kevin :P
@KikU: Nie słuchaj się @kicioch: Gdy będziesz miał odprawę, już ten ostatni etap, to sobie spokojnie posiedź na krzesełkach i patrz jak tłum się kisi w długiej kolejce. A Ty na koniec like-a-boss. Jeszcze zależy czym się dostaniesz do samolotu, bo w autobusiku i tak się wymieszają Ci co w odprawie stali pierwsi z tymi co stali ostatni.
@maciejbo1: Jak na piechotę to też mu się wymieszają. Ja preferuję iść najpierw do odprawy a potem na luzie, bez bagażu połazić sobie po lotnisku niż siedzieć na dupie 2h z bagażem, siedzieć będzie w samolocie :P
@rezdesign: a alko kupione na strefie bezcłowej wlicza się do wagi bagażu podręcznego? Bo mam max 10kg i małą torbę, więc nie wiem jak to połączyć ze sobą
@maciejbo1: Aaa to to tak, nie ma sensu się kisić :P Chociaż z drugiej w Luton w UK jest takie fajne lotnisko że za tymi bramkami jest normalne centrum handlowe więc ja chce się jak najszybciej tam dostać :D

@KikU: Jak już coś kupisz na strefie bezłowej to jest to Twoj bagaż podręczny, bo strefa bezcłowa jest jak już jak oddasz bagaż normalny.