Wpis z mikrobloga

Po 1,5 roku i kilkunastu rozprawach sądowych zostałem oficjalnie oczyszczony z zarzutów uszkodzenia radiowozu policyjnego. Zostało już tylko ubiegać się o odszkodowanie za prawie 48 godzinny pobyt w ichniejszym "hotelu" i postawienie policjantów przed sądem z zarzutami fałszywych zeznań i próby oszustwa... sporo pracy jeszcze przede mną ale grunt, że nie muszę płacić za cały ten cyrk i w papierach czyściutko. #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #coolstory #policja #prawo #krakow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Jahcob: Dzięki za ciepłe słowa. Chcę tą sprawę doprowadzić do końca. Pomimo tego że juz w sumie mogło by mnie to walić. Drzwi nie uszkodziłem, widocznie samo sie stało. Ktos za naprawdę zapłacił. Ale nie ma sprawcy... no cudnie.
  • Odpowiedz
@Gooma: żadne ciepłe słowa. Tak powinno być normalnie. Szkoda ze o normalność trzeba tyle walczyć. Jeśli chcesz mogę zapytać pewnego znajomego co można zrobić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kodekscywilny: Dziś sędzia czytając wyrok wyraziła oburzenie, że pierwsza instancja trwała tak długo. Zwróciła uwagę na to, że źle byly przeprowadzone przesłuchania policjantów. Zbyt mało szczegółowe. Co ciekawe na rozpraeie kwalifikującej czy będzie druga instancja nie moglem odezwać się ani slowem. A szkoda bo czlowiek broniący wyroku SSR Kingi Rutkowskiej miał argumenty z Marsa. O samej pracy Kingi Rutkowskiej można też tu poczytać http://m.rmf24.pl/fakty/polska/news-200-zlotych-grzywny-za-placenie-drobnymi,nId,239017
  • Odpowiedz
@Gooma: zwróć uwage na ustawe o przewleklosci postepowania (nie jest to dokladna nazwa) moze zalapiesz się. I wlasnie po to jest II instancja coby prostować takie bledy, w II instancji siedza ogarnięci ludzie,pierwsza tak jal wspomnialem to takie wiesz pitu pitu nie bo nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bones1909: rynsztok którego nie sposób pominąć. Jak tak sobie myślę ile te kilkanascie rozpraw kosztowało nas wszystkich to zupełnie sie to nie kalkuluje. Nawet wtedy gdybym jednak byl winny.
  • Odpowiedz
@Gooma: za kazdym razem gdy czyta, takie smutne historie nachodzi mnie zlosc na aparat wladzy i refleksja, w jakim #!$%@? kraju zyjemy. Powodzenia, trzymaj sie
  • Odpowiedz