Wpis z mikrobloga

@Deba: niestety.... ja jeszcze mam nsport, gdzie w zeszłym roku puszczali mecze równolegle z TVP (ale do ćwierćfinałów tylko - #!$%@?). W tym roku byłem pewny że skoro C+ ma prawa to Superpuchar pokażą na Nce ale nic z tego :/
@cult_of_luna: też mam nsport, ten kanał zejdzie na psy teraz, wcześniej leciała tam tak jak mówisz LM i co dla mnie najważniejsze Serie A (francuska też bodajże leciała) a teraz do tych lig praw nie mają. A w LM zobaczymy najgorszy mecz jeśli w ogóle, a potem najważniejszych i tak nie puszczą.

A na dodatek nikt nie kupił jeszcze praw do Ligi Europy...
@cult_of_luna: jakość zależy od pory dnia - wieczorem jest słabsza i są przycięcia/powtórzenia :/ zresztą TV w necie to nie TV... Serie A też ma Eleven i wkurza mnie to, bo start 22 a ciągle nie wiadomo gdzie poza netem będą dostępni...

Lech, Legia - bodźmy szczerzy nawet gdyby to długo tam nie pograją.
@Saute: no właśnie w otwartej (TVP, Polsat) żadnej. Może będzie w NSport - dostępnej w niektórych kablówkach. Ale w zeszłym roku dawali raczej odpady które się nie mieściły do C+ - aczkolwiek regularnie i pewne było że wtorek-środa coś poleci. Od półfinałów jednak już tylko na C+ dawali... Także bida w tym roku się zapowiada...