Wpis z mikrobloga

@nederlandka: @Wapniak: Najbliższy zoologiczny mam jakieś 100 metrów po betonowej posadzce.. myślisz, że przebiegłaby się? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie pamiętam, aby tam mieli jakieś zwierzęta, którymi karmiliby modliszkami.

@marianbaczal: Ale ona patrzy na mnie takim wzrokiem..

@ssailorr: Hrubieszów(lubelskie), podobna do tej na Wikipedii. Musiała wejść w nocy, gdy drzwi balkonowe były otwarte. Na balkonie są takie warunki, jakie lubi(ciepło,
  • Odpowiedz
Kolejna osoba z tamtych stron, ktora ma podobny przypadek, mam nadzieje ze gatunek sie mocno odrodzi.
@Unbeliev: gat. to mantis Religiosa -modliszki lubia podlatywac do latarni bo maja tam "darmowy" pasnik. Pewnie miales otwarte okno i swiatlo przyciagalo muszki/komary inna karmowke, wiec i ona przyszla na wyzerke. Po wielksoci obstawiam ze to samica (ofc dorosla forma imago) , wystaw ja za okno i sama odleci jak uzna to za sluszne,
  • Odpowiedz
@ssailorr: Na noc gdy otwarte są drzwi balkonowe to jest ciemno w pokoju. Może podczas polowań nudziło się jej i chciała okolicę pozwiedzać. Jakby jej nie szło z polowaniem na robale to dostanie ode mnie schabowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz