Wpis z mikrobloga

@Cansis: a dlatego jest mniej zdjęć bo główna fasada jest od strony lądu tak żeby każdy mógł ją podziwiać. Nie każdy ma samolot albo jacht poza tym tak jak mówiłem od strony morza wygląda gorzej. Ale lepiej powielać bzdury :)
  • Odpowiedz
@blinxdxb: no ale ceny paliw podniesli o 20% z miesiąca na miesiąc mimo wszystko
co do pogody to nieco sie nie zgadzam, bo jednak od maja jest patelnia a mamy sierpień i nadal jest patelnia, zobaczymy wrzesień, wszyscy mówią że będzie znosnie.

co do temperatur to należy wszystkim nadmienić że inna to na termometrze w cieniu, a inna to ta odczuwalna która jest poprostu dramatycznie wysoka. Wieczory w Dubaju są
  • Odpowiedz
@KochamSiebie: było AMA 2 lata temu robione przez MarcyShan, która jest żoną męża i żyje w Dubaju :) no i ja robiłem mirko AMA małe, ale doświadczeniem nie mogę się równać z blinxdxb
  • Odpowiedz
Ja dość sporo czasu spędziłem w emiratach, choć były to raczej tygodnie niż lata. Przede wszystkim podstawowy błąd większości wykopowiczów jest taki, że utorzsamiają Dubaj z Arabią Saudyjską, podczas gdy Dubaj jest jedynie emiratem, a Adarbia Saudyjska znacznie większym państwem, do którego BTW nie ma wstępu każdy śmiertelnik, jak ma to miejsce w przypadku ZEA.

Kolejna sprawa - w Dubaju, wynajem dwupokojowego mieszkania w dzielnicy na obrzeżach (np. Silicon Oasis) to koszt
  • Odpowiedz
no ale ceny paliw podniesli o 20% z miesiąca na miesiąc mimo wszystko


@Shewie: Zniesli dotowanie cen z budzetu federalnego po prostu. Do tej pory doplacali do kazdego litra zeby bylo tanio na stacji. Chyba troche niezdrowa sytuacja?
  • Odpowiedz
@Shewie: "The new fuel prices announced by the UAE Ministry of Energy on Tuesday were on expected lines and did not come as a surprise, analysts said reacting to the new measures introduced by the UAE to cut decades-long fuel subsidies "
  • Odpowiedz
@Shewie: No to co napisales tez, ale gdy wspomnialem ze zniesli dotowanie cen to odpisales "nie" jakby byla to nieprawda a jak widac tu poszlo 2w1, budzet duzo zyska na tym w sposob calkowicie bezposredni
  • Odpowiedz