Wpis z mikrobloga

  • 0
@jakub-kazmierczyk-1: warto nadmienić że znany proceder przekretow taksowkowych tu zupelnie nie istnieje, zawsze placisz tyle samo za ten sam odcinek bez wzgledu ktora korporacja pojedziesz :) no i ceny taksowek nie sa wysokie. uber jest drozszy od taksowek :)
  • Odpowiedz
@Shewie: Podniesli, bo zdjeci dotacje tak jak mowi @sln7h. Mowilo sie o tym od lat, miedzy innymi dlatego wszystkie Enoc sie zamknely w polnocnych Emiratach. Jesli zaczna zarabiac to wcale im nie bedzie zalezyc na mniejszej konsumpcji, to po prostu taki standardowy PR byl. Cena paliwa bedzie sie zmieniac co miesiac w zaleznosc od ceny na rynkach miedzynarodowych. A co do pogody to humid wiadomo, masakra..Wczoraj wieczorem bylo
  • Odpowiedz
@Shewie: rzeczywiście mocny skok, ale nadal nie jest drogo. Jestem ciekaw czy kolejki na stacjach przez to trochę zmalały, najgorzej było zawsze przy autostradzie do Abu Zabi, a najmniejsze kolejki w Bur Dubai. A co do taksówek to rzeczywiście o przekrętach nie było mowy. Do tego sa te śmieszne te różowe taksówki, w których pracują kobiety. Ale po jednej trasie z lotniska do Siliconu podziękowałem i jeździłem tylko z facetami,
  • Odpowiedz