Wpis z mikrobloga

#retro #amiga #pc #grafika #poznan
Wykopowa retro-impreza!

Organizuję imprezę na retro-granie.
U mnie. Co mogę zaoferować? Nieograniczoną ilość prądu ;) na 20 Amig (nie mam ich, żeby nie było), miejscówkę i stary, dobry kineskopowy TV :)
Poza tym zajebiście szybki Internet i nocleg w dobrym miejscu w Poznaniu.

Mam też PeCeta (ale on się nie liczy) i PlayStation 2 - kurde, zepsułem pady, więc czekam na przesyłkę nowych z Ali :(.
Można proponować dowolne konsole i dowolne retro gry. Nikt nie będzie truł dupy - nie mam żadnej "mamy", ani współlokatorów na głowie. Mieszkam u siebie.
Możemy żreć tyle czipsów i chlać tyle piwska (wskazane!), żeby nam wyszło dupą. Mam też burdel w mieszkaniu i upierdliwego kota (można dokarmiać), więc każdy się znajdzie jak u siebie ;)
Jeśli nasza retro impreza odbędzie się w weekend, to nie widzę problemu również w darciu ryja :D Zresztą w tygodniu też za bardzo nie ma problemu, bo z doświadczania wiem, że zawsze jest spokój, a sąsiedzi mają wszystko gdzieś... ;)

Musimy się skrzyknąć w Poznaniu i obiecuję, że nie będzie żadnych moich znajomych (jakbym jakichś miał - od lat jestem bordowy ;).
Oczywiście nocleg do pewnego limitu - included (chociaż nie gwarantuję ilości, ani jakości łóżek). Wszyscy mają być obcy i spontaniczni - takie jest założenie.
Nie muszę chyba pisać, że nie ma żadnych składek wpisowych, ani innego komercyjnego bzdetu? Jeśli muszę, to mówię - nie ma. Przynosimy śmieciowe jedzenie i picie jak chcemy (deklarujemy kto i ile do dwóch dni przed sprawą, żebym nie musiał sfinansować imprezy ponad kwestie oczywiste). I sprzęt retro według wcześniejszych ustaleń.

Możemy też rozegrać partyjkę Magii i Miecz (mam oryginał), albo Wampira (też mam - super, niedoceniona gra), albo cokolwiek innego, jeśli ktoś zgłosi. Kurde, sprawa jest naprawdę otwarta :)
Generalnie jestem fanem planszówek, więc byłoby super, gdyby można jakieś wspólnie ograć.

NIE GRAMY W POPULARNE GRY
typu CS GO,. World od Tanks, LOL, itp. Nie o to chodzi.

Piszcie. Ten weekend się już skończył, ale osobiście mam taką pracę, że mi to zwisa. Następny jest otwarty, ale to może być każdy dzień/noc.
Osobiście preferuję osoby 25+, bo sam jestem stary ;), ale jeśli ktoś jest ogarnięty i na poziomie, to nie ma ograniczeń. Może ktoś chce się oderwać od żony/dziewczyny/dzieci - to zapraszam, bo właśnie o to chodzi.

DAMY UPUST ZWIERZĘCYM RZĄDZOM i zagramy razem w GRY !!! :D
  • 19
@Altar: Mimo wszystko radzę uważać, kolega kiedyś zrobił dość dużą imprezę to nagle się zjawili mili, szerocy panowie. Następnego dnia nie miał kluczy od domu, aut, papierów, telefonów itd.
@Hansek: Dzięki. Na pewno nie zrobię dużej imprezy :) Zresztą u mnie nie ma czego kraść. Całą kasę mam na koncie, a gotówkę powyżej 100 zł dam różowemu. Jakby szerocy panowie zobaczyli mojego kompa, to chyba by mi sami przynieśli parę złotych, żebym kupił coś lepszego ;-D

@Sihill_pl: Nie zdaję sobie sprawy, bo mimo bardzo dużego stażu na Wykopie, na mikro jestem i będę praktycznie nieobecny. Nie interesują mnie kółka