Wpis z mikrobloga

Ale różowe to są wredne paszkwile ( ͡° ʖ̯ ͡°). Kiedyś, tak luźno umawiałem się z koleżanką, że do mnie może przyjechać (do miasta gdzie studiuję) i dziś do mnie pisze czy nie udostępniłbym jej mieszkania, bo chciałaby przyjechać z koleżanką (mnie wtedy by nie było) i że "seksów nie będzie, obiecuję". Wtf Mireczki? Oczywiście coś tam wymyśliłem i grzecznie odmówiłem. Serio, czy ja jestem przewraźliwiony, czy tym dziewczynom to się w dupach przewraca i myślą, że im się wszystko należy, bo mają cycki?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory #logikaniebieskichpaskow
  • 11
@Addis nie wiedziała że Cię nie będzie więc mogła spytać. Chyba że wiedziała wtedy masz rację i jest pazerna. Chyba że ma coś naprawdę ważnego do załatwienia, to też inna sprawa
czy tym dziewczynom to się w dupach przewraca i myślą, że im się wszystko należy, bo mają cycki?


@Addis: Tak, ale nie przez to, że mają cycki, tylko przez to, że wokół jest masa kolesi, którzy dają się dymać różowym. Kobieta zawsze ma jakieś przywileje, zawsze się taką lepiej traktuje, zawsze może liczyć na niebieskiego, co powoduje tylko to, że różowe uważają, że im się to wszytko należy, nie zauważają dobrego