Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś telefon z różnokolorową diodą powiadomień jak moja dotychczasowa Xperia SP? Chodzi o telefon większy i nowszy od SP. Nie ukrywam, że o ile SP sama w sobie jest słabym telefonem tak do tego dolnego paska powiadomień niesamowicie się przyzwyczaiłem i uważam to za genialne rozwiązanie.
#android #pytanie
  • 10
@Kafarek555: sp jest najnowsza, moja żona uwielbia ten pomysł na design i niestety nic lepszego nie mogę jej znaleźć. Natomiast same roznokolorowe diody masz w większości sony, moj T3 np. Ma w miejscu głośnika diodę co najmniej 4 kolory w zależności od typu powiadomienia.
@Kafarek555: a to są telefony z wyłącznie jednym kolorem diody powiadomień? Przecie nawet już staruszek galaxy s3 ma różnokolorową diodę.

Jeśli ma być większy, to pewnie jakikolwiek samsung powyżej s4 bądź Nexus 6, tylko żeby odpalić diodęna n6 trzeba machnąć roota xd
@mortt: @JBFC: Zobaczyłem na googlach tą "diodę" z nexusa i to trochę śmiech na sali :) Jak SP nawet leży na półce powyżej łóżka to i tak przez to, że pasek jest dwustronny widzę od dołu że coś przyszło bez wstawania :) A jak zobaczę w Nexusie malutką diodę umieszczoną nad ekranem?
@mortt: nexus 6 korzysta z amoledowego ambient display, więc cały ekran sam w sobie jest "obszarową diodą powiadomień".
@Kafarek555: To co jest schowane w głośniku zostało domyślnie ukryte za sprawą zastosowania ad przez google co wystarcza do powiadamiania o akcjach telefonu, ni mniej pytasz o telefon z różnokolorową diodą powiadomień który jest większy i nowszy od sp więc odpowiadam, że n6 prócz ambient display cos takiego posiada. Ja tam nie