Wpis z mikrobloga

Nie życzę sobie, aby moje wpisy/znaleziska, były tagowane "polityka" przez moderację, wbrew mojej woli, przez co większość użytkowników wykopu nie będzie mogła zobaczyć dodawanej przeze mnie treści. Jeśli nie chcecie polityki na Wykopie, zmieńcie nazwę, na śmieszneobrazki.pl. Prawda jest taka, że większość ludzi wchodzi na wykop, aby przeczytać "w pigułce" skrót informacji z najważniejszych portali. Nie mogą tego zrobić, bo moderacja blokuje wiadomości z miejsca, gdzie grupa posłów decyduje o naszym codziennym losie. Czy Pan Białek @m__b utrzymuje że Wykop ma jakąkolwiek misję społeczną? @wykop
#4konserwy #lewactwo
  • 8
. Prawda jest taka, że większość ludzi wchodzi na wykop, aby przeczytać "w pigułce" skrót informacji z najważniejszych portali.


@Insine: jesteś pewien że interesuje ich polityczny spam i gówno-obrazki polityczne? Setny filmik z Dudą czy Korwinem? No nie wiem
@Insine: A ja sobie nie życzę żeby polityczne znaleziska nie miały tagu #polityka. Nie po to dawałem ten tag na czarną listę żeby oglądać znaleziska z jakichś rakotwórczych stron i z przyjemnością zgłoszę każde źle otagowane znalezisko.
@Insine: No, ale zapisując się jako użytkownik do tego portalu zgodziłeś się na pewne ograniczenia. Możesz oczywiście wnioskować o zmiany, zorganizować jakąś zorganizowaną akcję (tak wiem specjalnie powtórzyłem), czy coś, ale nie ma co mieć pretensji do tego, że ustalone zostały takie, a nie inne zasady.