Wpis z mikrobloga

@pawel-gumiela: CI to to jak koledzy wyżej rozwinęli. ;-) Wiem, dlatego trzeba wpisać sobie w wyszukiwarce na FB. Jedna z lepszych identyfikacji wizualnych, jakie widziałam. I to firmy ochroniarskiej (gdzie zazwyczaj CI to straszne szity)... Chciałabym się dowiedzieć, kto ją projektował.
  • Odpowiedz
@Mrs_Bungle: no to ok, ale na FB nic specjalneg, jedynie ta strona to pewnie pod nią wszystko robione. Dalej uważam że nic nadzwyczajnego. Dwa/trzy kolory zgrane ze sobą plus prosta czcionka i jest łądnie i estetycznie.
  • Odpowiedz
@Mrs_Bungle: a pokażesz? bo z tym ikarusem to słabo :D Strona bez szału. Logo proste, ale wątpię, żeby przeciętny Janusz ogarnął po samym znaku, że to firma ochroniarska. A strzelam, że wizytówka z motywem żółtego paska :D
  • Odpowiedz
@Mrs_Bungle: No ładnie to wygląda, ale dalej Ci mówię że to jest tzw. minimalizm. Sam pracuję w agencji reklamy i dydaktyki - dość szeroko pojęta reklama, plus dydaktyka dla szkół i nadleśnictw. Oklejaniem samochodów też się zajmujemy i jest to zdecydowanie prosta forma reklamy to co mają. Choć jak na firmę ochroniarską wystarczające - ja bym jednak dodał jakiś motyw z ochrony bo tak to przeciętny Janusz (jak napisał @dobrywieczor )
  • Odpowiedz