Wpis z mikrobloga

Jak zlikwidować na amen konto na Wykopie? To, z którego piszę, jest stare, ( jakoś tak znalazłam hasło i to mnie sprowokowało ) ale mam również nowsze i na zawsze chcę się pożegnać w wykopem...Po kilku browarach piszę; za szczerze, niegramatycznie, i w ogóle mam poczucie, że nie powinnam pisać po kilku głębszych, howgh! Poza tym nie było zlotu na śląsku - juz piszę pierdy ;) PS wiem, jak zlikwidować konto- ale teraz mam miesiąc czekać na decyzję adminów? To tak sobie wymarzyłam swój (proszę) wykop :*
  • 17
lupaczkokosow - W ciągu dwóch dni nie mogłam zajrzeć na wykop ( po rezygnacji) na swoim kompie - od razu pojawiała się strona z "nowym regulaminem" .Ktokolwiek by zajrzał na "wykop" z mojego kompa miał pod nosem mój profil itp itd. Zalogowany z marszu.

A Ty ,
Svetovid - zmień imię
lupaczkokosow - dzięki, teraz, po mikro chyba pójdzie szybciej
Sorry, głupia ja...mam zmienić hasło na takie które nie zapamiętam? Ale tydzień temu się zgłosiłam do zabanowania i ...co ja tu robię?:O tadam
Głupia ja- choć chciałam elegancko odejść- dostanę kopa z wykopem natychmiastowym ;- ,;nie opalam się, bo lubię swój biały kolor skóry - jestem z tego dumna ! Jestem dumna. z tego, że mam białą cerę. howgh!c Buziaki chłopaki - dzięki za wsparcie :* :*:*
Spadam, bo tu sie tworzy jakiś czat :O Ja ze mła);) To teraz piszę "white power" i mnie wyproszą. Będę Was oglądac i trzymać kciuki za wykopy. Bo "bez wykopu ktoś może zepsuć internety- moje hasło!