Wpis z mikrobloga

Mała zmiana! jeżeli coś wykopuje np. w grupie [Komputery], to nie może tak być że wykopanie zadziała też w innej grupie (np. Gadżety). jak na razie takie rozwiązanie też powoduje niemały bałagan. i to samo tyczy sie Zakopania. jeśli zakopuje coś w grupie Komputery, to zakop ma dotyczyć tylko w tej grupie a nie innej.
@wykop: Nightmare16 ma racje, zmieńcie to tak, by nie robiło automatycznego wykopywania, bo się spamowanie w grupach zaczyna.

@reszta: Co do samych grup, to przyszły tydzień przyniesie zmiany, bez obaw!
Kurde, przecież bez grup było lepiej. Wchodziłem sobie na wykop i przeglądałem wszystko. A jak mnie temat nie interesował, to zauważałem to po przeczytaniu/obejrzeniu początku materiału. Teraz jak chce przejrzeć wszystko to musiałbym siedzieć

na wykopie non stop.
Dodajcie jeszcze możliwość przeglądania na stronie głównej linków ze wszystkich grup, a nie tylko z "wykop.pl".

I przypominam o problemie z za małą szerokością strony na dużych monitorach - nie powinno być tak jak teraz, że muszę używać niestandardowego arkusza CSS w przeglądarce.
@wykop: jedyną jaką zmianę widziałem dot. szerokości to taka że mój skrypt greasemonkey się wysypał a po jego wyłączeniu nie widzę żeby strona była szersza niż podstawowa -

a szkoda.
Ok, ale czy to nie grozi spamem?

Aby wypromować jakąś grupę wystarczy dodać z 2-3 kont po 2-3 znaleziska, napisać 2-3 komentarze i już jest na samej górze. Aktywność grup jest na tyle niska, że stwarza to możliwość manipulowania.

Jak często ranking jest aktualizowany?
@t__d Chyba kpisz. Poza dodawaniem komentarzy i powiązanych osobno w każdej grupie będę jeszcze musiał osobno w każdej coś wykopać i zakopać? Mogę z miejsca zadeklarować, że po takiej zmianie przenoszę się na Digga.
@Ardai: chodzi o to, że użytkownicy, często znaleziska kopiują tam gdzie nie jest ich miejsce, a z kolei założyciele grup w ogóle nie pilnują porządku. można zrobić jeszcze inne rozwiązanie: wykopanie działa wszędzie, natomiast "Zakop: nie pasuje do grupy" będzie działał tylko w tej jednej grupie, dzięki czemu nie zadziała w niej wykopanie.
@Nightmare16

Może być, tak jak mówisz; tyle że to w interesie dodającego jest dodanie znaleziska do właściwej grupy. Jak doda do złej, to poniesie konsekwencje jakimi są bezlitosne zakopy. Gwarantuje, że szybko by się wszyscy nauczyli gdzie co dodawać.
@**t_d: chyba jednak to rozwiązanie będzie lepsze: wykopanie działa wszędzie, natomiast

"
Zakop: nie pasuje do grupy**" będzie działał tylko w tej jednej grupie, dzięki czemu nie zadziała w niej wykopanie.
Nowy algorytm sortowania faworyzuje nie tylko Aktywne grupy, ale też choćby wszelkie grupy-parsery określonych serwisów/źródeł itp. Przykład: grupa szkolenia. Czemu nie ma wyboru sposobu sortowania? Szeroko pojęta "aktywność" nie jest najlepszym rozwiązaniem - idealny algorytm gdyby istniał, zapewne uwzględniałby aktywność, ilość członków grupy, ich staż ("jakość" wykopów), zróżnicowania źródeł, itp, itd. I w końcu czy administracja nie ma czasem kilku naprawdę krytycznych spraw/błędów z którymi powinna się uporać asap? Jak choćby dziwaczne
@kulmegil: wspominałem że sortowanie według Współczynnika będzie najlepsze, ale wy jak zwykle wiedzieliście swoje. nie uwzględniał on liczby Znalezisk, tylko Wykopów, a im więcej osób, tym niżej w rankingu, dzięki czemu młodsze grupy będą miały szanse na Pokazanie sie (oczywiście musiałby być jakiś próg-minimum).
Z tym, że na głownej teraz wieje nudą to niestety muszę się zgodzić. Moim skromnym zdaniem powinny wrócić stare wykopalisko i stara głowna, a grupy powinny być obok.

Mianowicie działałoby to tak, że jeśli user dodaje coś do jakiejś grupy to znalezisko powinno sie pokazywać automatycznie w wykopalisku i potem po zebraniu odpowiedniej liczby punktów wskakiwałoby na główną
Dlaczego gdy jestem na stronie głównej wykopu lub jego podstronach to avatar na górze profilu jest rozmazany a gdy jestem w jakiejś grupie np ulepszamy.wykop.pl to avatar już jest wyraźny? Naprawcie to bo komfort niestety trochę popsuty a myślę, że dużo się nie namęczycie. Pozdrawiam
A nikomu nie przeszkadza ta C H U J N I A jaka się porobiła odkąd "wykopy polecane" przestały być wyraźnie odróżnione (dopóty nie przekroczyły progu) jak było w starszej odsłonie? Pewnie dzięki takiej małej dezinformacji lepiej się sprzedają..