Wpis z mikrobloga

Mała zmiana! jeżeli coś wykopuje np. w grupie [Komputery], to nie może tak być że wykopanie zadziała też w innej grupie (np. Gadżety). jak na razie takie rozwiązanie też powoduje niemały bałagan. i to samo tyczy sie Zakopania. jeśli zakopuje coś w grupie Komputery, to zakop ma dotyczyć tylko w tej grupie a nie innej.
@wykop: Nightmare16 ma racje, zmieńcie to tak, by nie robiło automatycznego wykopywania, bo się spamowanie w grupach zaczyna.

@reszta: Co do samych grup, to przyszły tydzień przyniesie zmiany, bez obaw!
Kurde, przecież bez grup było lepiej. Wchodziłem sobie na wykop i przeglądałem wszystko. A jak mnie temat nie interesował, to zauważałem to po przeczytaniu/obejrzeniu początku materiału. Teraz jak chce przejrzeć wszystko to musiałbym siedzieć

na wykopie non stop.
Dodajcie jeszcze możliwość przeglądania na stronie głównej linków ze wszystkich grup, a nie tylko z "wykop.pl".

I przypominam o problemie z za małą szerokością strony na dużych monitorach - nie powinno być tak jak teraz, że muszę używać niestandardowego arkusza CSS w przeglądarce.
@wykop: jedyną jaką zmianę widziałem dot. szerokości to taka że mój skrypt greasemonkey się wysypał a po jego wyłączeniu nie widzę żeby strona była szersza niż podstawowa -

a szkoda.