Wpis z mikrobloga

@ImReally: Nie wiem co chcesz przewozić, ale jadąc blabla słyszałem o przewożeniu paczuszki czy zwierzaka. Zadzwonić i zapytać czy wezmą przesyłkę za X do Y nie zaszkodzi.
Zadzwonić i zapytać czy wezmo przesyłkę za X do Y nie zaszkodzi.


@Xune @kultywator: Raczej chodzi mi o zabawę z drugiej strony. Mogę zabrać paczkę, ale nie uśmiecha mi się wożenie ludzi... Czytałem o ludziach, którzy dorabiają w ten sposób (nie w Polsce).
czemu wożenie ludzi Ci nie pasi?


@kultywator: Lubię mieć kontrolę nad tym, kto jedzie ze mną w aucie i nie chciałbym trafić na sytuację jak znajomy, że władowało mu się do auta dwóch pijanych typów. Kwestia komu co odpowiada. Mi odpowiadają paczki... :D Mam taką cichą nadzieję, że ludzie nie wysyłają tak zioła, semtexu albo poćwiartowanych zwłok małych dzieci...
@ImReally: Korzystam niema każdego dnia :) Alternatywnego serwisu nie ma. Owszem, są inne serwisy działające w modelu sharing economy, ale skupiają się na przewozie osób. Przewóz paczek nie tylko nie jest ich przedmiotem działalności czy choćby zainteresowania, ale często wręcz nie jest im na rękę. I wtedy wchodzimy JadeZabiore.pl - całe na biało.