Wpis z mikrobloga

@ykuleczka: Pod wieloma względami część pierwsza jest innowacyjna. Model jazdy konno czy walki z konia z którym wielu twórców miało problemy w swoich grach, tam działa całkiem sprawnie. Bardzo mało jest gier które łączą elementy rpg ze strategią. Do tego otwarte bitwy, moim zdaniem nie ma gry którą mogła by rywalizować z M&B. - a szkoda bo koncepcja gry jest moim zdaniem świetna.
@darthdoman: @darthdoman: Na tym filmiku nie ma pokazanych wielu nowych elementów. Z tego co wiem, ma być znacznie poprawiony system wchodzenia w interakcje z NPC. Interakcje mają też być głębsze i mieć większe znaczenie. System zdobywania władzy i relacji Lordowie - wasale itp też ma ulec poprawie. Zarządzanie własnymi włościami ma być przyjemniejsze (cokolwiek to znaczy, może bardziej strategiczne z poziomu mapy?). Niestety nic o dacie nie wiem.
A ja niby przyczytalem Mount and Blade a w glowie skojarzylem ze chodzi o nowa czesc Chivalry. Przy okazji fana Mount and Blade polecam tamta gre chociaz balbym sie troche nowej czesci Chivalry bo obecny system jest bardzo dobry, planuje wrocic do niej po skonczeniu obecnej gry.
Fajna informacja w kazdym razie ze MoB bedzie sie rozwijac.