Wpis z mikrobloga

Korespondencja ze sklepem internetowym:

Witam,

Kupiłem wczoraj u Was kartę Hd 7870 gdzieś na stronie była informacja, że do karty dorzucacie kod (zakładam, że aktywacyjny w steamie) do ww. gry. Może mam pomroczność jasną, ale kodu nie znalazłem.

Pzdr,

Odpowiedź ze sklepu

Temat: RE : Kod do Far Cry 3

Treść:

Witam,

promocja z kodami do kart serii 78xx jest już nieaktualna.

Obecna promocja obejmuje karty serii 79xx

Mam screena z zamówienia. Stoi jak wol ze FC3 dodają. Mozna to wyegzekwować? #gry #kiciochpokazcycki
  • 12
@Kiper602: jak pisałem do gościa wczesniej, ze maja błąd na stronie, to tak samo odpowiedział. Pozatym jestem klientem, wydaje u nich kasę więc nie musze pisać w sposób formalny. Nie jestem w pracy a oni to nie moj klient.
Ja z kolei mam inny problem, zamawiałem coś w księgarni internetowej i mimo że opłaciłem (już dawno) to status zamówienia to dalej "oczekiwanie na wpłatę". Na mejl nie odpisali więc napisałem na FB, napisali że sprawdzą i od tego czasu cisza (jakiś tydzien), nawet nie czytają moich wiadomości już.
@swierzaq: nie mam fv. Mam rachunek. Poki co napisałem im, zeby wywalili info ze strony, bo z tego co wiem moglbym zażądać tego kodu i musieliby mi dać. Chce sie poprostu upewnić, ze mam racje.