Wpis z mikrobloga

@tomaszek86: Alimenty akurat od gwałtu są niezależne, ale jeżeli chodzi o gwałt to już mamy do czynienia niestety ze sprawą karną i ewentualny wyrok to pewnie kilka lat zamkniecia w schronisku....
  • Odpowiedz
@tomaszek86: się śmiejecie a koleś faktycznie może nie mieć pieniędzy na dodatkową karmę, szczepienia itd dla tych dwóch małych piesków, nie ma też serca żeby je zakopać lub wsadzić do wiadra z wodą....
  • Odpowiedz
@archiemax: Z drugiej strony to nie ona uciekała, jesli była zamknięta na podworku to po co sterylizować? To pies uciekał wiec odpowiedzialność za szkody powinni ponieść jego właściciele. Jakby w trakcie takiej ucieczki pogryzł komus zderzak w aucie napisałbyś "nie wjechał do garażu niech teraz naprawia na swoj koszt"?
  • Odpowiedz
@czipsycebulowe: Przecież odniosłem się do konkretnego wpisu jedynie odwracając kota ogonem. A tak serio: to, że tak jest napisane na tej kartce to nie znaczy, że tak było - powodzenia w udowadnianiu gdzie, w jakich okolicznościach i jaki pies dokonał tego czynu.
  • Odpowiedz
@simperium: W tym wypadku powiedzmy, że masz rację (jeśli faktycznie jakimś cudem przedostał się na dobrze zabezpieczoną posesję). Tylko, że dla mnie wina jest zawsze właściciela zwierzaka płci żeńskiej - jak nie ten pies ją wydyma to inny. Sterylizacja to zabieg kosztujący do 200zł, serio to tak dużo? Rekonwalescencja trwa maksymalnie 2 tygodnie. To suka męczy się przy porodzie i odchowywaniu szczeniaków, więc to oni powinni być odpowiedzialni.
Mam psa,
  • Odpowiedz