Wpis z mikrobloga

@Nemsik: Co do Booking.com. Głównie hotele, szczególnie te z wyższej półki, życzą sobie płacić przy rezerwacji. Często jednak można znaleźć możliwość dokonania jedynie rezerwacji. Wtedy jednak musisz podać numer karty kredytowej (bo jak za późno zrezygnujesz to jest kara). Nie polecam tego sposobu (chociaż tak robiłem xd), ale podając fałszywy numer nic się nie dzieje i da się spokojnie załatwić hotel. O jakie obawy pytasz przy pojawieniu się na miejscu? Po
@Nemsik: każdy hotel/ośrodek ma własną politykę płatności. Dwa tygodnie temu rezerwowałem hotel, to płatność była przy wymeldowaniu.
Tydzień temu rezerwowałem apartament, to na starcie 200 i reszta płatne w dniu przyjazdu
@NikczemnyPan: To zależy od danego hotelu jaką walutę Ci zaakceptują. Ostatnio na bookingu rewerwowałem hotel i hostel w Gruzji, to na miejscu mogłem sobie wybrać czy chcę płacić w euro czy lari. Generalnie w 90% przypadków płaci się walutą lokalną a te 10% to dodatkowa możliwość dla leniwych, którzy nie wypłacili/nie wymienili pieniędzy.