Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@m0skal: z tego co mowila mi emio to trzymają go jeszcze w spiaczce i konsultuja z innymi
oddIalami co z nim robić dalej . stan nadal stabilny. czekamy spokojnie na rozwój wydarzeń
  • Odpowiedz
@Stitch: @mrslug: @baba_by_sie_jednak_przydala: @m0skal: @Keygan: @uosiu: @WiewiurPL: @math1982: @analogowy_dzik: @przegryw69: @katera: @legion2012: @Kick_Ass: @bocznica:

Przemek miał poważny wypadek. Jest w stanie ciężkim w szpitalu w Lubinie, lekarze zajmują się nim doskonale, robią co mogą żeby jak najszybciej i z jak najmniejszymi konsekwencjami wrócił do zdrowia.
Mocno się połamał, ale głowa cała, kręgosłup też, więc na razie zajmują się obrażeniami wewnętrznymi, które są, ale nie zagrażają życiu i licznymi złamaniami. Został wprowadzony w śpiączkę, bo przy tylu złamaniach i tak nie byłoby z nim kontaktu.
Ogarniam sytuację jak mogę i jestem w stałym kontakcie z lekarzami, jeżdżę do niego od siebie z Wrocławia.
Jest nieprzytomny,
  • Odpowiedz
@emio: jak będziesz coś więcej wiedzieć wołaj, a jak się obudzi to przekaż pozdrowienia od wypoku! Dobrze, że kręgosłup cały i głowa. Resztę mam nadzieję mu naprawią.
  • Odpowiedz